EasyCut 28 M, EasyCut 32 M

 

Práce na svazích klade velké nároky na obsluhu a stroje. Pro takové extrémní podmínky je čelní lišta KRONE EasyCut 28 M optimálním řešením. Kompaktní zavěšení, těžiště blízko traktoru, perfektní pokos i na strmých svazích a jednoduchá montáž na horské traktorové speciály jsou argumenty, které jasně hovoří pro žací lištu EasyCut 28 M s pracovním záběrem 2,71 m.

Žací nosník je svařený do jednoho celku klínového tvaru. Žací stroj je zavěšený těsně za odmítacími bubny, které zajišťují plynulý tok sečené píce. Velký rozsah výkyvu v zavěšení v rozsahu 30 cm umožňuje  bezvadné kopírování půdních nerovností a sečení na velmi zvlněném podkladu. Žací disky a bubny se otáčí směrem do středu. Bubny přebírají posečenou hmotu a plynule ji posouvají dozadu a tvoří na svazích požadované řádky.  Žací disky jsou osázeny sériově rychlovýměnnými noži. Stranové ochranné rámy jsou sklopné a zajišťují v transportní poloze celkovou šířku 2,57 m. Ani na úzkých horských cestách nemá souprava s EasyCut 28 M přepravní problém. 

Dva páry bubnů osazených na každé straně zajišťují plynulý a rovnoměrný tok sklízených pícnin i na strmých svazích. 

Žací lišta EasyCut 28 M je osazena speciálními směrovými plechy a středovou plachtou. Jedině tak lze dosáhnout rovnoměrný řádek i na strmých svazích i při příčném sečení. 

Přímý pohon od traktoru pomocí hřídelí a převodovky garantuje optimální přenos výkonu na žací lištu i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

 

 


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty