EZ Guide 250

EZ Guide 250 je ideální vstupenkou do světa navádění. Jedná se moderní světelnou naváděcí lištu s barevným displejem a 3D zobrazením. Barevný displej o velikosti 4,3" Vám poskytuje jasný obraz o vašem pohybu. 15 jasných diod Vás zcela přesně navádí po Vámi zvolené trase. Vestavěný GPS přijímač Vám umožňuje při použití korekčního signálu Egnos přesnost až +/- 15 - 20 cm. Navíc máte pomocí USB možnost přenést mapy do Vašeho osobního počítače.
Myslíte, že je těžké začít ? Vůbec ne! Pomocí srozumitelného průvodce na každé obrazovce, Vás systém sám navede, co je potřeba zadat před jízdou a jak navigaci ovládat při samotné jízdě. Stačí tedy jenom zapnout EZ Guide 250 a užívat si pohodlné jízdy s navigací.EZ-GUIDE 250 - výkonná GPS navigace za příznivou cenu. Efektivní řešení pro každého zemědělce.

Navigace EZ-Guide® 250 od společnosti CASE IH je navigace charakteristická jednoduchým uživatelským rozhraním, barevným displejem a řadou dalších užitečných funkcí.

Stručná charakteristika navigace EZ-Guide® 250:

4,3" barevný monitor
světelná LED lišta (15 LED diod)
monofrekvenční přijímač (pouze Egnos)
On-Path filtr
možnost připojení externího přijímače (Omnistar, RTK, VRS)
kompatibilní se systém EZ-Steer
noční režim
podporované navigační křivky: AB, A+, identická křivka, adaptivní křivka, spirála, kruh, souvrať, Freeform (záznam několika křivek různého typu na jeden pracovní úkol)
mapování (překážky, hranice, poznámky)
USB port pro import/export dat
MNEA výstup/výstup (GPS data k dispozici pro ostatní zařízení - výnosoměry, ovládací terminály postřikovačů, rozmetadel průmyslových hnojiv atd.)
funkce radaru pojezdové rychlosti

 


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty