SA 121/250/360

 

SA 121 ukáže své silné stránky všude tam, kde je požadována přesná posypová technika s kompaktní malou konstrukcí.

Se sériově montovaným omezením šíře posypu je možné plynulé nastavování šířky posypu od 0,8 do 5 m. Posypové množství lze pohodlně, ryhle a jednoduše nastavit jednoruční obslužnou pákou. Jako zvláštní vybavení jsou nabízena elektrická dálková ovládání pro dávkovací šoupátko a nastavení šířky posypu. Stejnoměrné rozdělování se nastavuje přestavením rozmetacích lopatek.

Strmé stěny zásobníku zajišťují bezproblémové sklouzávání posypového materiálu. Speicálně vyvinutá míchací ústrojí umožňují bezproblémový výpad různých posypových materiálů:

- kryt míchacího ústrojí pro štěrk a granulované hnojivo (alternativa)

- míchací ústrojí s háky pro písek a směs písku a soli (alternativa).

Sériově je SA vybaveno ručním ovládáním s různými funkcemi. Mechanické dílkové ovládání bowdenem, elektrická nebo hydraulická dálková oládání zvyšují komfort při obsluze (volitelně).

Posypové množstí je regulováno dvěma dávkovacími otvory. Tyto otvory mohou být nastaveny odděleně a v kombinaci s otáčením dna zásobníku bez použití nářadí a přestavěním rozmetacích lopatek umožňují jednostranné sypání doprava nebo doleva, popř. přizpůsobení různému posypovému materiálu.

Vysoká kvalita zpracování, např. převodovka v olejové lázni, zajišťuje dlouhou životnost.

 

 

 


    Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty