AXEO

 

Koncept míchacího ústrojí AXEO s vysoce kvalitním flexibilním prstem umožňuje i aplikaci malých posypových dávek. Zejména u špatně klouzajícího posypového materiálu volitelné vibrační míchací ústrojí RWK 18 přesvědčí svým bezporuchovým chodem.

Sériově vestavěná ochranná mříž chrání uživatele před poraněním. Jsou splněny všechny bezpečnostní předpisy pro provoz strojů zimní údržby.

Patentový koncept AXEO "CDA" se skládá z rozmetacího disku s osmi vyhazovacími lopatkami s otáčkami 230 ot/min a velkého inteligentně tvarovaného otvoru dávkovacího šoupátka, které se nachází v otočném dně zásobníku. Tímto propracovaným systémem je dosaženo stejnoměrného příčného a podélného rozdělení po celé šířce posypu i při vysokých pracovních rychlostech.

Elektronická regulace dávkování posypu QUANTRON-K  zvyšuje komfort obsluhy. V závislosti na rychlosti jízdy traktoru počítač QUANTRON-K vždy automaticky reguluje správné posypové množství. Na základě provozem podmíněných změn rychlostí najede dávkovací šoupátko samočinně do správné polohy. Otevírání a zavírání šoupátka probíhá komfortně stistknutím tlačítka.

QUANTRON-K uloží až 200 záznamů s názvem, posypanou dráhou, množstvím kg posypového materiálu a potřebným časem.

Všechny elektronické konstrukční části (ovládače, zásuvky, kabely,...) jsou dimenzovány pro každodenní tvrdé používání se solí, štěrkem i vodou.


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty