CombiPack 1250 MC

 

S CombiPack 1250 nabízí KRONE v integrované kombinaci lisuna kulaté balíky a baličky naprosto nejlepší stroj. CombiPack 1250 MultiCut pracuje s konstatní komorou na balíky a užívá se pro balíky o průměru od 1,25 m. Pracovní postupy - lisování a navíjení - probíhají zároveň a automaticky. Tak je nutný jen řidič a traktor. To znamená úsporu času a nákladů, která dříve nebyla možná. Samozřjemě vsadil KRONE také u řady CombiPack na tisícinásobně prověřený koncept nekonečného řetězového příčného dopravníku. 

Při plné lisovací komoře, příp. dosažení předovleného tlaku dostane řidič signál, síť se vysune a balík se ovine sítí. Potom se otevře zadní klapka lisu. Zvedák balíků odloží balík na navíjecí stůl. Během lisování vpředu začíná vzadu proces navíjení. Po předem nastaveném počtu ovinutí se tento pracovní postup automaticky vypne. Až řidič znovu zastaví, když je další balík slisovaný, navíjecí stůl se sklopí dozadu a složí balík na gumovou podložku na zemi.

Navíjecí stůl s technikou nekonečného řetězového příčného dopravníku zaručuje spolehlivé a rovnoměrné otáčení balíků za všech podmínek. Zvedák balíků zajišťuje správné ukládání balíků na střed navíjecího stolu také v kopcovitém terénu.


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty