Solitair 10

Nejvyšší plošný výkon na zakládání porostu

Firma LEMKEN nabízí tažné pneumatické secí stroje Solitaire 10 a Solitaire 12 v pracovních šířkách od 4 do 12 m. Stroje jsou koncipovány pro nejvyšší plošný výkon a hospodárnost.

Velký zásobník osiva o objemu přibližně 5.800 litrů zajišťuje dlouhé pracovní intervaly a redukuje vedlejší časy potřebné k jeho plnění.

Velké pneumatiky jsou šetrné k půdě a spolehlivé při transportu po veřejných komunikacích.

Výsevní hřídele pro dávkování jsou poháněny výkonným elektromotorem a řízené elektronicky. Dávkovací zařízení zajišťuje rovnoměrný proud osiva a dobré příčné rozdělování.

Solitaire 10 je vybaven průběžným kloubovým hřídelem pro kombinaci s rotačními branami Zirkon 10, které jsou uchyceny v tříbodovém závěsu vzadu. Pracovní hloubku dvoudiskových výsevných bodek s přítlačným kolečkem je možné hydraulicky přestavit.

Výsevný lišta strojů Solitaire 12 je dvoudílná. Při velkých pracovních šířkách je obzvlášť důležité kopírování terénu, o což se stará inovativní hydraulický systém. Výsevná lišta je vybavena propojenými hydraulickými válci, které vyrovnáváním tlaku zajišťují správné kopírování terénu i na nerovné půdě.

 

 

 


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty