FixPack

 

Stále spojení pluhu a půdního pěchu

Integrovaný půdní pěch FixPack zůstává i během transportu po veřejných komunikacích a na úvrati stále spojen s pluhem. Tím se ušetří další cesta, při níž by se převážely jen půdní pěch. FixPack od firmy LEMKEN se využívá s tří-, čtyř-a pěti-radlicemi nesenými otočnými pluhy s pracovní šířkou záběru do 2,50 metru.

Podle typu půdy a požadovaného pracovního efektu může být FixPack vybaven válcem z umělé hmoty nebo častěji hvězdicovým ocelovým válcem, aby se dosáhlo optimálního drobení a dobrého zpětného utužení podloží.

Tlakové zatížení válců se dá jednoduše a rychle nastavit pomocí děrované lišty mezi 400 až 800 kg. Tím se optimálně přizpůsobí všem pracovním podmínkám.

Při transportu po veřejných komunikacích se packervalce a pluh zvednou, otočeny o 90 ˚ a mechanicky zablokují. Nakonec se pomocí hydrauliky rameno pěchu nakloní paralelně k pluhu. Taková transportní pozice zaručuje jistý transport po veřejných komunikacích. Navíc je možné se sklopeným pěchem rychle a jednoduše zorat první brázdu.

Integrovaný půdní pěch???? FixPack zůstává spojený s pluhem také při transportu a na úvrati. Tím se ušetří cesta a čas, při které by se převážel pouze pěch??? . FixPack od firmy LEMKEN se využívá s tří-, čtyř- a pěti radličkovými nesenými otočnými pluhy s pracovní šířkou záběru do 2,5 m.

Podle typu půdy a požadovaného pracovního efektu může být FixPack vybavený válcem z umělé hmoty nebo častěji hvězdicovým ocelovým válcem, aby se dosáhlo optimálního drobení a dobrého zpětného utužení podloží.

 

 

 

Tlakové zatížení válců je jednoduše a lehce nastavitelné pomocí .... lišty od 400 až 800 kg. Tím se optimálně přizpůsobí veškerým pracovním podmínkám.

Při přepravě po silnici se packerválce a pluh zvednou, otočí se o 90°a mechanicky zajistí. Nakonec se pomocí hydrauliky rameno pěchu nakloní paralelně k pluhu. Tato transportní pozice zaručuje bezpečný transport po veřejných komunikacích. Navíc je možné se sklopeným pěchem rychle a jednoduše zorat první brázdu.


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty