System-Korund

 

Příprava secího lůžka stroji s mnoha možnostmi vybavení

Příprava secího lůžka Systemem-Korund je charakteristická tím, že zvláště dobře rovná, kypří a drolí půdu při velkých plošných výkonech. Celé své umění předvede nářadí při pěstování brambor nebo kukuřice, protože právě zde dokáže splnit všechna přání ohledně různých tvarů sekcí radliček.

Krátká a kompaktní konstrukce má příznivé těžiště a umožňuje použití s traktory nižších výkonnostních tříd a menší silou zdvihu. Nižší hmotnost dovoluje četné kombinace i při velkých šířkách pracovního záběru a System-Korund může pracovat jako nesený.

Elastický nosný rám z masivní pružné oceli zachytí větší nárazy a chrání tak traktor a pracovní sekce.

Pro hlubokou přípravu secího lůžka pokud rovnoměrnému kypření jsou k dispozici pole radliček vybavené gama radlicemi nebo maratón radlicemi. Pro rovnou přípravu secího lůžka je možné dodat pole radlic s lomenými radlicemi.

Urovnávací efekt odpružené smykové lišty dokáže i v těžkých podmínkách, například při hluboké stopě kol traktoru a v hrubé brázdě, zaručit optimální zarovnání secího lůžka. Následně tak mohou sekce radlic pracovat rovnoměrně a šetří se tím i pohonné hmoty.

Ozubený plochý drtící válec s bezúdržbovými kuličkovými ložisky zajišťuje přesné hloubkové vedení, optimální drobící efekt a zarovnání půdy.

 

 

 


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty