Quarz

 

Krátká a kompaktní alternativa pro přípravu secího lůžka

Firma LEMKEN nabízí krátkou kombinaci Quarz pro lehké až střední podmínky, při využití jako odpovídající alternativu k rotačním branám nebo ke kombinacím pro přípravu secího lůžka. V pevném provedení se šířkami pracovního záběru od 3 do 4 metrů je Quarz cenově výhodnější a hospodárnější nářadí v porovnání s aktivním nářadím pro přípravu secího lůžka. Nesený Quarz je možné kombinovat tak se všemi secího stroje od firmy LEMKEN, jakož i s výrobky jiných firem.

Krátká konstrukce a kombinovatelnost umožňují mnohostranné použijte Quarz v zadním i čelním neseném provedení, například jako zajímavou alternativu k čelnímu pěchu.

Odpružený multismyk s pojistkou proti přetížení se stará o optimální urovnání půdy před sekcí radličiek. Může být nastaven "na tupo", nebo "na ostro".

V nabídce firmy LEMKEN jsou různé sekce radličiek, aby bylo zajištěno optimální přizpůsobení na všech půdách a při všech podmínkách využití.

Stabilní tříbodová věž zajišťuje komfort při obsluze a jednoduchý servis. Různé možnosti přestavení usnadňují rychlé přizpůsobení různým traktorům.

Kypřiče jsou volitelně vybaveny šípovými nebo úzkými radlicemi.

 

 

 


    Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty