EuroTitan

 

Stabilní a jistý pro dlouhodobé zatížení

Zvyšující se výkony traktorů vyžadují při velkých pracovních šířkách obzvláště vysoké požadavky na stabilitu pluhu. Devět až dvanáct radličné pluhy EuroTitan jsou díky strukturované konstrukci rámu z kvalitní jemnozrnné oceli projektované pro dlouhodobé zatížení.

Velký prostor mezi věží pluhu a traktorem zajišťuje u traktoru s šířkou do 4 metrů poloměr natočení a traktoru vůči pluhu 90°. Zlepšuje se tak ovladatelnost na úvrati a výrazně se ulehčuje orba pro traktory, které mají dvojitou montáž pneumatik.

EuroTitan je možné velmi rychle přestavět na orbu na on-land (mimo brázdu) a pro orbu v brázdě. Tím je současně umožněno i použití za pásový traktor, za traktory opatřené dvoumontážemi a také za klasickými traktory.

Horizontální bod tahu je možné jednoduše výškově nastavit pomocí přestavení čepů. Tím se cíleně zatíží zadní náprava traktoru a dosáhne se optimálního přenesení tažné síly při minimálním prokluzu kol.

Díky kloubu mezi přední a zadní částí pluhu, který není nutné mazat, se může EuroTitan otáčet jak vertikálně, tak horizontálně. Tím je zajištěno perfektní přizpůsobení půdy také na nerovném terénu.

Čtyři různé pracovní šířky mezi 30-50 cm na těleso se dají rychle a jednoduše nastavit. Příslušenství, jako předradličky a kotoučové krájedlo se automaticky přizpůsobí nastavenému pracovnímu záběru.

 

 

 


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty