AXERA-H EMC

 

Moderní hydraulický pohon rozmetadla AXERA udržuje i při kolísajících otáčkách motoru traktoru trvale konstatní otáčky rozmetacích disků a tím i konstatní šířku záběru. Hydraulický pohon umožňuje mimořádnou přesnost rozmetání a dálkově ovládané přesné hraniční rozmetání a hnojení okrajů nebo hnojení klínů volitelně vpravo nebo vlevo bez vystupování z traktoru nebo zastavování.

Systém EMC používá dva automatické regulační systémy online jak na pravé, tak i na levé straně. To znamená, že dávkované množství je kontrolováno na každém šoupátku zvlášť a v případě nutnosti je provedena korekce.

Velký a přehledný displej nabízí ovládání QUANTRON-P. Stistknutím tlačítka ovládáte všechny funce hydraulického systému rozmetadla, dávkovací elektroniky EMC a dokumentování provozních dat přímo z kabiny.

Díky kombinovanému nastavení otáček a bodu dopadu hnojiva je dosažen perfektní, čistě ohraničený rozmetací obrazec, tím je zajištěno hraniční rozmetání a hnojení okrajů v souladu s evropskými ekologickými normami.

Mísící zařízení šetrné k hnojivu (20 ot/min) přivádí i ta nejcitlivější hnojiva mimořádně šetrně ze zásobníku na dvojitý rozmetací disk a na pole. Kvalitní ložiska, těsnění a hřídel mísiče z ušlechtilé oceli zajišťují spolehlivý provoz bze nutné údržby. Míchací mechanismy se vypínají automaticky po uzavření šoupátek.

Sériově dodávané vysoce kvalitní dvojité rozmetací lopatky s povrchovou úpravou VxR mají výrazně delší životnost.

Dobrý přístup ke všem komponentům a velké volné prostory usnadňují údržbu a čištění.

Kvalitní lak na bázi dvousložkové epoxidové pryskyřice, vysoký podíl jakostní oceli a použití plastů odolných vůči zaření UV chrání před rezavěním a zachovávají hodnotu investice.

Sériové vybavení:

- elektronická kontrola průtoku EMC; dávkovací počítač QUANTRON-P (odpadá u systému ISOBUS); hydraulický pohon; osvětlení BLO 8; dvojité rozmetací lopatky se speciální povrchovou úpravou; kategorie připojení II / III; lapač nečistot; proporcionální stupnice DfC pomalu rotující hvězdicovémíchací zařízení (20 ot/min); velkoplošné třídílné plnící síto

 

Zvláštní vybavení:

- adaptér pro hraniční rozmetání GSE 5;  nástavce zásobníku; krycí plachta; odstavné válce; tlakový filtr

 

 


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty