Den otevřených dveří - 16.3.2013

Závěrečný den otevřených dveří připravil mnoho překvapení nejen pro nejmenší  návštěvníky. Kromě krásného počasí, které sobotní den přinesl, bylo připraveno mnoho zábavních atrakcí. Nejmenší děti se mohly vydovádět v nafukovacím hradě v tematickém vzhledu kravičky, zajezdit si na šlapacích traktůrcích nebo kreslit.

 

 

Byla vyhlášena soutěž o nejhezčí obrázek traktoru, kterou vyhrála Lucie Haasová.


Pro větší návštěvníky byla nachystaná zkouška rovnováhy v podobě elektrického býka, kde si mohli vyzkoušet svou zručnost při jeho „krocení". Pro děti byla vyhlášena soutěž o nejdelší dobu, po kterou se udrží na hřbetě býka. Všichni výherci si odnesli věcné ceny.
Návštěvníci si mohli vyzkoušet své střelecké umění na laserové střelnici, případně si mohli vyzkoušet podojit krávu. Na tuto atrakci byla použita kráva umělá, žádné živé zvíře nepřišlo k újmě :-).


Stejně jako o všechny atrakce projevili malí i velcí návštěvníci velký zájem o projížďku v traktorech nebo o podrobnou prohlídku vystavených strojů a terénních aut.


Závěrem bychom rádi poděkovali firmě KUMI, která zajistila projekční a ozvučovací techniku a zajistila zprovoznění simulátoru navigace.


Děkujeme všem návštěvu a doufáme, že jste byli spokojení a celá akce se vám líbila. Těšíme se na setkání v budoucnu.

Archiv novinek »


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty