Swadro 700, Swadro 800, Swadro 900, Swadro 1000

 

Douvrotorové středové shrnovače KRONE řady Swadro s pracovní šířkou od 6,80 do 8,80 m odkládají píci vzdušně, volně a bez kroucení. Jsou snadné na servis a údržbu, výkonné a přitom šetrné k píci a trávníku. Pracují velmi čistě, poněvadž krmivo je oboustranně podáváno jen jednou šířkou rotoru. Mimořádně pravidelné řádky, krabicové formy se nechají následnými sklízecími stroji dobře sebrat. Středovým shrnovačem můžete jezdit rychle a docílíte největší plošný výkon. Swadro 900 se svým velkým rotorem a 13 rameny prstů je silně výkonný stroj a zvládne cca 8.5 ha/h. Swadro 700, 800/26 udělá dojem jednoduchým ovládáním, velmi dobrými jízdními a náběhovými vlastnostmi a kompaktní přehlednou konstrukcí.

Dvoubodový závěs (kat. I/II) je stabilně vyložený a kyvně zavěšen. Kloubový hřídel nemůže být poškozen při nechtěném zvednutí spodního vedení. Širokorozchodný podvozek s velkoobjemovými pneumatikami 10.0/75 - 15.3/8 PR je řízen z dvoubodového závěsu stabilní tyčí řízení. To zaručuje nejlepší náběhové vlastnosti také v nejužších zatáčkách. 

Pro Sadro 700 je dodávána v základní výbavě jednoduchá náprava s pneumatikami 18 x 8.50 - 8/6 PR-RT. Velká kola extra široké nápravy běhají těsně na pracovním rozsahu prstů, to je ideální pro čistou shrnovací práci. 

Přední kola jsou řízena náběhem a spojena řídící tyčí. To působí klidný chod. Pevná zadní kola stabilizují jízdní chování na svahu. Přídavná kola pro nápravu Tridem jsou sériově dodávána pro Swadro 900. Tím se zadní náprava chová jako tandemový agregát, vyrovnává se a stará se o nejčistší shrabovací práci i při velkém rozsahu rotoru. Rychle a snadno lze rotor na jednoduché nebo Tridem nápravě jednostranně nastavit na výšku ta, aby i při nejtěžším krmivu nezůstalo nic ležet. 

Rotor je zavěšen uprostřed nad převodem rotoru, tím je dosaženo stejného dosedacího tlaku po celé šířce. Hroty opouštějí zem při zvedání rovnoběžně napříč směru jízdy. Střední zavěšení dbá o čisté krmivo. Zavěšení rotoru umístěné za ramenem výložníku vede ve spojení s kardanovým připojením k ideálnímu chování při zvedání. Prsty tak nemohou poškodit trávník. 

Nastavení pracovní výšky pomocí eletromotoru na přání, zvedání rotoru pro transport a polohu na souvrati, zvednutí jednoho rotoru pro Swadro 700, 800 a 800 a nastavení pracovní šířky pro Swadro 800 a 900 se provádí ze sedadla traktoru. Řidič může rychle korigovat případně změnit momentální nastavení také během jízdy. To je komfort, který ulehčuje práci, zvyšuje kvalitu práce a výkon.

Shrnovače Swadro jsou vybaveny schválenými podvozky s povolenou rychlostí do 40 km/h. Širokorozchodný podvozek s velkoobjemovými pneumatikami 10.0/75 - 15.3/8PR zajišťuje větší bezpečnost při rychlé jízdě. 

Výroba kvalitativně hodnotného krmiva předpokládá profesionální žací techniku. Důležitá je nejen rázová síla, ale hlavně kvalita práce, která je rozhodující pro optimalizaci výnosů. Aby byly tyto požadavky splněny, může KRONE rotační shrnovače Swadro 700, 800 a 900 vybavit zcela podle vašeho přání. Mnoho detailů majících smysl, jako kardanové připojení rotoru, podvozek Tridem a plynulé nastavování výšky pomocí elektromotorů, dbá o nejčistší shrnovací práci a zajišťuje Váš úspěch. 

 

 

 

 


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty