Swadro 46 T

 

U jednorotorových shrnovačů není výkon výstupního hřídele omezovacím faktorem, nýbrž je to často při zvednutí příliš nízká hmotnost na přední nápravě traktoru. Zde nabízí Swadro 46 T jako tažený stroj správné řešení a umožňuje také v kopcích nasazení malých a lehkých traktorů. Swadro 46 T imponuje svou malou potřebou výkonu při velké pracovní šířce. Připojení a odpojení na tažné kyvadlo nebo zemědělský závěs jde rychle a snadno. 

S paralelogramovým řízením na výškově přestavitelné tažné oji pro zemědělské připojení nebo na tažné rozpěrce v ramenech traktoru nedojde ke vzpříčení tažného kola. Hydraulický válec na oji drží přední rotor vodorovně při nasazení a zvednutí.  Zdvih rotoru se provádí hydraulicky. Připojení tandemového podvozku a řízení zvedacího válce umožňuje vysoká světlost 600 mm - ideální pro přejíždění již odložených řad.

Nastavení pracovní hloubky je snadné. Provádí se vytahovacími nastavitelnými podpěrami, které se aretují čepy v děrovaném segmentu. 

Sériově je dodávána tandemová náprava s vysoko dimenzovanými superbalonovými pneumatikami 18". Aby při těžkém krmivu nezůstalo nic ležet, může být příčný sklon nastaven vřetenem. Jako zvláštní výbava může být dodáno přední opěrné kolo. Náběhová - ideální pro úzké zatáčky. Pracovní hloubka se nechá lehce nastavit čepy a děrovaným segmentem. 

Jednoduchý je také transport po silnici. To je možné se 40 km/h rychle a bezpečně také s malým traktorem. Chování řízení traktoru není změněno. Postranní ramena prstů se nechají lehce zaklapnout. 

Prospekt ke stažení zde

 

 


Vyberte si: Fotogalerie | O firmě | Agrobazar | Servis | Financování | Kontakty